Psycholog

Data publikacji: 2024-02-21
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: oświęcimski, Przeciszów, Małopolskie, Polska
stanowisko psychologa w przedszkolu, praca z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat;

Wymagania:
wymagane dokumenty ukończenia studiów o wyznaczonym kierunku tj. ukończone 5 lat studiów na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom oraz kwalifikacje pedagogiczne;

Zakres obowiązków:
-diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci;
- udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej adekwatnie do rozpoznawanych potrzeb;
- obserwacja dzieci w grupach;
-realizacja zaleceń zawartych w opiniach i orzeczeniach Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;
- prowadzenie z dziećmi indywidualnych zajęć stymulujących rozwój;
- konsultacje z nauczycielem, wspieranie nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych;
- prowadzenie obowiązującej dokumentacji;
-przekazywanie wyników obserwacji i diagnozy rodzicom;
- pomoc w podjęciu decyzji przy kierowaniu dziecka na badania do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;
- konsultacje z rodzicami w tym spotkania mające na celu przekazanie informacji o postępach w terapii;

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp1przeciszow.szkolnastrona.pl

517731182
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 1 W PRZECISZOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6