Psycholog

Data publikacji: 2024-02-22
Wygasa: 2024-06-10
  • Miejsce: pajęczański, Strzelce Wielkie, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca psychologa w szkole podstawowej i w przedszkolu.

Wymagania:
Mgr psychologii z uprawnieniami pedagogicznymi

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie uczniów, udzielanie porad i konsultacji uczniom, rodzicom i nauczycielom.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp@strzelce-wielkie.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
343110865
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W STRZELCACH WIELKICH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 10
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel fizyki
    Leśmierz (Łódzkie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Nauczyciel fizyki z szkole podstawowej. Istnieje możliwość zwiększenia wymiaru zatrudnienia w przypadku posiadania dodatkowych kwalifikacji.Wymagania:Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z 14 września 2023 r. w sprawie szczegóło...
  • Psycholog
    Tuszyn (Łódzkie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Psycholog z kwalifikacjami pedagogicznymi, lubiący pracę z małymi dziećmi oraz z umiejętnością pracy z nimi.Wymagania:- ukończone studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia, - posiadanie pr...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Łódź-Bałuty (Łódzkie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje - j. angielski.Wymagania:Kwalifikacje do pracy na stanowisku - nauczyciel wychowania przedszkolnego