Psycholog

Data publikacji: 2024-02-23
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: nidzicki, Nidzica, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Stanowisko psychologa w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nidzicy.
1 etat. Zatrudnienie na podstawie KN.

Wymagania:
studia wyższe magisterskie z zakresu psychologii

Zakres obowiązków:
diagnoza psychologiczna, sporządzanie opinii i orzeczeń, udzielanie porad i instruktażu dzieciom, młodzieży i ich rodzicom, pomoc nauczycielom, udział w radach pedagogicznych, praca w Zespole Orzekającym, współpraca ze środowiskiem lokalnym, obserwacja dzieci w środowisku,

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pore.nidzica@op.pl

896253139
Nazwa placówki: POWIATOWY OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog