Psycholog

Data publikacji: 2024-02-28
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: złotoryjski, Złotoryja, Dolnośląskie, Polska
Zespół Szkół Zawodowych im.mjra H.Sucharskiego w Złotoryi zatrudni psychologa z przygotowaniem pedagogicznym.

Wymagania:
ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom (albo spełnienie warunków określonych w art. 63 ust. 1 ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów), oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
zawarty jest w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej dnia 9 sierpnia 2017 r.
w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach,
szkołach i placówkach oraz w Statucie szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kadryzsz25@wp.pl

665329801
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W ZŁOTORYI
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog