Psycholog

Data publikacji: 2024-02-28
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: jarosławski, Sośnica, Podkarpackie, Polska
Psycholog w szkole w ramach pracy nauczycieli specjalistów w wymiarze 7,5 godz.

Wymagania:
mgr psychologii z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
-indywidualne rozmowy z uczniami i rodzicami (wspierające, rozładowujące, motywujące, dotyczące zarządzania stresem i emocjami, itp.),
-prowadzenie warsztatów w klasach,
-prowadzenie zajęć profilaktycznych,
-prowadzenie konsultacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli,

Sekretariat szkoły telefon 16 628 30 06
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W SOŚNICY IM. KPT. WŁADYSŁAWA WAŻNEGO
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 7