Psycholog

Data publikacji: 2024-02-28
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Miejskie Przedszkole nr 4 im. Misia Uszatka w Rudzie Śląskiej zatrudni nauczyciela psychologa na 3 godziny tygodniowo w roku szkolnym 2023/2024.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe magisterskie uzyskane na kierunku psychologia
- najlepiej z przygotowaniem pedagogicznym;

Zakres obowiązków:
Współpraca z zatrudnionym w przedszkolu psychologiem.
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień dzieci oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu dzieci w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie dziecka i jego uczestnictwo w życiu przedszkola;
Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu, szkole lub placówce w celu rozwiązywania problemów wychowawczych stanowiących barierę i ograniczających aktywne i pełne uczestnictwo ucznia w życiu przedszkola.
Udzielanie dzieciom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb.
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 4 IM. MISIA USZATKA
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 3