Psycholog

Data publikacji: 2024-02-28
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: choszczeński, Będargowo, Zachodniopomorskie, Polska
Praca na stanowisku psychologa szkolnego. Praca w roku szkolnym 2023/2024 oraz w kolejnych latach.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje do pracy na stanowisku psychologa.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym zgodnie z § 24 rozp. MEN z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (Dz. U. z 2020 r. poz. 1280 oraz 2022 r. poz. 1594)

Dyrektor szkoły Beata Nowak tel. 609 385 825
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W BĘDARGOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8