Psycholog

Data publikacji: 2024-02-29
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: dzierżoniowski, Dzierżoniów, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Diagnoza i terapia psychologiczna.

Wymagania:
wyższe studia magisterskie - psychologia oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Diagnoza i terapia psychologiczna, orzecznictwo. Współpraca ze środowiskiem.
Nazwa placówki: POWIATOWE CENTRUM PORADNICTWA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEGO I DORADZTWA EDUKACYJNEGO W DZIERŻONIOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Wrocław-Stare Miasto (Dolnośląskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Dyrektor Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu przy ul. Łąkowej 8 zatrudni pedagoga specjalnego.Wymagania:studia kierunkowe, studia podyplomowe, przygotowanie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:rek...
  • Psycholog
    Wabienice (Dolnośląskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Stanowisko Psycholog- Szkoła Podstawowa.Wymagania:Ukończone Studia z psychologii z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:Obowiązki psychologa.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spwabienice@bierutow.pl...
  • Nauczyciel przedszkola
    Sędzimirów (Dolnośląskie) Wakat 24
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa w Sędzimirowie prowadzona przez stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Sędzimirów zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego (2 dzieci w grupie)Wymagania:Wykształcenie pedagogiczne