Psycholog

Data publikacji: 2024-02-29
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: kielecki, Święta Katarzyna, Świętokrzyskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela psychologa

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela psychologa szkolnego ma osoba, która spełnia poniższe warunki:

ukończyła jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom (albo spełnia warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów), posiada przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Diagnoza możliwości uczniów, analiza przyczyn niepowodzeń szkolnych i negatywnego zachowania, działania profilaktyczne, współpraca z rodzicami , nauczycielami w zakresie zagadnień wychowawczych, prowadzenie dokumentacji psychologicznej związanej z pracą w placówce oświatowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Święta Katarzyna ul. Kielecka 45
26-010 Bodzentyn
e-mail: sp.sw.katarzyna@o2.pl

41 311 21 14
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POETÓW DOLINY WILKOWSKIEJ W ŚWIĘTEJ KATARZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 7