Psycholog

Data publikacji: 2024-02-29
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: mrągowski, Zyndaki, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny - zatrudnienie od 1 września 2024 r.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie i udzielanie wsparcia psychologicznego uczniom, którzy tego wymagają.
Prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy psychologa szkolnego.
Uczestniczenie w posiedzeniach rady pedagogicznej, spotkaniach zespołów, szkoleniach.
Współpraca z pracownikami szkoły, z rodzicami uczniów, z instytucjami wspierającymi szkołę
Doskonalenie własnego warsztatu pracy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Warpunach z siedzibą w Zyndakach, 11-731 Sorkwity
lub na adres zespwarpuny@wp.pl

Małgorzata Trzeciakiewicz
600816703
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IRENY SENDLEROWEJ W WARPUNACH Z SIEDZIBĄ W ZYNDAKACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog