Psycholog

Data publikacji: 2024-03-01
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: pszczyński, Krzyżowice, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzyżowicach
ul. Szkolna 7, 43-254 Krzyżowice
ogłasza nabór na stanowisko psychologa
w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Krzyżowicach

1. OKREŚLENIE STANOWISKA ORAZ SPECJALNOŚĆ:
1) psycholog w wymiarze 7,5/20 etatu – vacat

Termin składania ofert: od 01.03.2024 r. do 28.06.2024 r. w sekretariacie Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Krzyżowicach, ul. Szkolna 7, 43–254 Krzyżowice, tel. 32/4723715,
w godzinach od 8.00 do 12.00.

Wymagania:
WYMAGANIA NIEZBĘDNE DO PODJĘCIA PRACY NA DANYM STANOWISKU:
1) wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, kierunkowe,
2) obywatelstwo polskie,
3) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
4) niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Zakres obowiązków:

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Oferty należy złożyć osobiście lub drogą pocztową w formie papierowej w zamkniętej kopercie
z imieniem i nazwiskiem, składającego ofertę oraz z dopiskiem „Nabór na stanowisko psychologa
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krzyżowicach” poprzez dostarczenie do jednostki.

Oferty złożone po terminie wyznaczonym w ogłoszeniu o naborze, nie będą rozpatrywane i zostaną zwrócone kandydatom.
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KRZYŻOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 7