Psycholog

Data publikacji: 2024-03-01
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: słupecki, Koszuty, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny w szkole podstawowej.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Wspomaganie psychologiczne uczniów i współpraca z nauczycielami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@spkoszuty.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
632757186 lub 500199722
Nazwa placówki: SZKOLA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA JANIKA W KOSZUTACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka angielskigeo
    Rataje (Wielkopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Poszukiwany nauczyciel języka angielskiego w szkole ponadpodstawowej.Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (można zrobić w trakcie trwania roku szkolnego)Zakres obowiązków:Nauczanie języka angiel...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Dopiewo (Wielkopolskie) Zastępstwo 24
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela języka polskiego na zastępstwoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zspdopiewo.pl lub spdop@poczta.onet.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:tel. 665 333 248 lub 618 148 356
  • Pedagog specjalny
    Poznań-Grunwald (Wielkopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:pedagog specjalny nauczyciel współorganizującyWymagania:kwalifikacje wymagane na tym stanowisku, mile widziane doświadczeniaZakres obowiązków:wsparcie dziecka z orzeczeniem, dostosowanie podstawy programowej, prowadzenie zajęć rewal...