Psycholog

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: tatrzański, Biały Dunajec, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska psychologa, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Psycholog szkolny

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
bialydunajec.sp2@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
nr tel. 18 20 73 129
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Kraków-Krowodrza (Małopolskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 175, ul. Siewna 23c w Krakowie/ Prądnik Biały/ zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Oferta skierowana również do studentów 5 roku studiów kierunkowych oraz magistrów studiów pedagogic...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr65 zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnegoWymagania:mgr lub licencjatZakres obowiązków:praca w grupie dzieci 5-letnichWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:p65@mjo.krak...
  • Psycholog
    Tarnów (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa w wymiarze 0,5 etatu w przedszkoluWymagania:studia magisterskie oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Wszystkie czynności i zadania w zakresie pełnienia funkcji psychologaWymagane dokumenty ...