Psycholog

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: żywiecki, Twardorzeczka, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny.

Wymagania:
Zgodnie z rozporządzeniem MEN w sprawie kwalifikacji do zajmowania stanowiska psychologa szkolnego.

Zakres obowiązków:
Praca z uczniami i wychowankami wymagającymi szczególnej pomocy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: gm-twardorzeczka@oswiata.org.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Twardorzeczka, ul. Wiodokowa 204, 34-324 Lipowa, woj. śląskie

telefon: 33 867-12-52
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W TWARDORZECZCE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog