Psycholog

Data publikacji: 2024-03-07
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: malborski, Malbork, Pomorskie, Polska
Przedszkole nr 8 w Malborku zatrudni psychologa z odpowiednimi kwalifikacjami oraz przygotowaniem pedagogicznym.

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji psychologa z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Poszukujemy osoby do pracy w charakterze nauczyciela – psychologa do prowadzenia terapii i wspomagania dzieci.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@osemka.malbork.pl

552722154
ul. Adama Mickiewicza 40, 82-200 Malbork
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 8 W MALBORKU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog