Psycholog

Data publikacji: 2024-03-07
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
praca na stanowisku psychologa

Wymagania:
przygotowanie pedagogiczne oraz kwalifikacje do zajmowanego stanowiska

Zakres obowiązków:
praca z dziećmi

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mp17@edukacja.czestochowa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
34 3243679
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 17 IM. SIEDMIU KRASNOLUDKÓW
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 5
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel chemii
    Rybnik (Śląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół nr 6 w Rybniku zaprasza do składania ofert na stanowisko nauczyciela chemii w wymiarze pełnego etatu.Wymagania:Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, przygotowani...
  • Psycholog
    Kłobuck (Śląskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa w wymiarze 5,5 godzin tygodniowo.Wymagania:Psychologia wraz z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Diagnoza i działania diagnostyczne dzieci, diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu...
  • Bibliotekarz
    Mazańcowice (Śląskie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:Praca w bibliotece szkolnej.Wymagania:kwalifikacje do zajmowania stanowiska bibliotekarza szkolnego.Zakres obowiązków:Prowadzenie biblioteki, wypożyczanie książek dla klas 1-6, propagowanie czytelnictwa itp.