Psycholog

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: radomszczański, Gomunice, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca psychologa w Publicznej Szkole Podstawowej

Wymagania:
ukończone studia wyższe na kierunku Psychologia i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela psychologa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@pspg.gomunice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
446842420
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GOMUNICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 14
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Gomunice (Łódzkie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Praca psychologa w Publicznej Szkole PodstawowejWymagania:ukończone jednolite studia magisterskie psychologia oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:obowiązki nauczyciela psychologaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy pr...
  • Psycholog
    Babsk (Łódzkie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolnyWymagania:1. Studia magisterskie 2. Kwalifikacje pedagogiczneZakres obowiązków:Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci. Udzielanie pomocy psychologiczn...
  • Oligofrenopedagog
    Łódź-Polesie (Łódzkie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Łodzi zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej od 1 września 2024 r. Istnieje możliwość przydzielenia godzin ponadwymiarowych. CV prosimy przesłać na adres e-mail wskazany w oferc...