Psycholog

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-06-22
  • Miejsce: warszawski zachodni, Łomianki, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
wakat

Wymagania:
przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
praca z uczniami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1@edulomianki.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
227511554
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KOWNACKIEJ W ŁOMIANKACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Białołeka (Mazowieckie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel wychowania przedszkolnego - praca od września 2024 r.Wymagania:Studia wyższe na kierunku edukacja przedszkolna/edukacja wczesnoszkolna, edukacja początkowa i inne, chęć samorozwoju, kreatywność, komunikatywnośćZakres obow...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Włochy (Mazowieckie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:dyrektor Przedszkola nr 419 zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnegoWymagania:studia z zakresu pedagogiki przedszkolnejWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:CV, xero dyplomuW razie pytań zapraszamy do konta...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Białołeka (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka angielskiego w klasach V-VIII