Psycholog

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: żywiecki, Zarzecze, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zespół Szkolno-Przedszkolny zatrudni psychologa do pracy z uczniami szkoły podstawowej oraz dzićmi w wieku przedszkolnym.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie zgodne z kwalifikacjami.

Zakres obowiązków:
Praca z dzicmi, wsparcie rodziców.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zspzarzecze@lodygowice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
338633583
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W ZARZECZU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 13
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Częstochowa (Śląskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 21 zatrudni psychologa w wymiarze 5,5 godzin tygodniowo.Wymagania:dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologiaZakres obowiązków:obserwacja , diagnozowanie ,udzielanie pomocy psyc...
  • Psycholog
    Bielsko-Biała (Śląskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:PsychologWymagania:Wykształcenie wyższe w zakresie psychologii z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:CV sp28@cuw.bielsko-biala.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:338166527
  • Psycholog
    Żarnowiec (Śląskie) Zastępstwo 11
    Opis oferty pracy:Oferta dotyczy stanowiska nauczyciela - psychologa szkolnego w wymiarze 1/2 etatu w ramach zastępstwa.