Psycholog

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: wałecki, Wałcz, Zachodniopomorskie, Polska
Pierwsza umowa na czas określony wymiarze 8,5 godziny w tygodniu.

Wymagania:
Ukończone studia z psychologii i przygotowanie pedagogiczne LUB w trakcie studiów.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz współpraca z rodzicami, specjalistami i nauczycielami w przedszkolu zgodnie z Rozporządzeniem MEN w sprawie zasad organizacji udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole8@promyk.walcz.pl
lub osobiście w sekretariacie przedszkola.

661 097 480
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 8 "PROMYK"
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8