Psycholog

Data publikacji: 2024-03-13
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: koszaliński, Rosnowo, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa.
Istnieje możliwość przydzielenia dodatkowych godzin w ramach posiadanych kwalifikacji kandydata.

Wymagania:
Ukończone studia na kierunku psychologia z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi 3-6-letnimi, wsparcie dla rodziców i wychowawców w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Samorządowe w Rosnowie
76-042 Rosnowo 10
lub srprzedszkole@vp.pl

94 3164135
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W ROSNOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 7