Psycholog

Data publikacji: 2024-03-15
Wygasa: 2024-08-14
  • Miejsce: polkowicki, Chocianów, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa szkolnego

Wymagania:
wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
zgodnie z umową

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spchocianow.lap.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
dyrektor szkoły
dyrektor@spchocianow.lap.pl
517086007
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ODKRYWCÓW POLSKIEJ MIEDZI W CHOCIANOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Wrocław-Krzyki (Dolnośląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Wakat na stanowisku nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w wymiarze 18/18 - prowadzenie kl. 1Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Magdalena.Stawiany@wroclawskaedukacja.pl
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Wrocław-Krzyki (Dolnośląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:wakat na stanowisku nauczyciel wychowania przedszkolnego w wymiarze 25/25 etatu od dnia 01.09.2024Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Magdalena.Stawiany@wroclawskaedukacja.pl
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Wrocław-Krzyki (Dolnośląskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:wakat na stanowisku nauczyciel wychowania przedszkolnego w wymiarze 22/22 etatu od dnia 01.09.2024Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Magdalena.Stawiany@wroclawskaedukacja.pl