Psycholog

Data publikacji: 2024-03-15
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: radomszczański, Radomsko, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog w ZSDiOŚ w Radomsku

Wymagania:
Wyższe kierunkowe

Zakres obowiązków:
Obowiązki psychologa
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ DRZEWNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA W RADOMSKU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Łódź-Widzew (Łódzkie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela na zastępstwo na rok z możliwością przedłużenia.Wymagania:Wykształcenie zgodne z kierunkiem.Zakres obowiązków:Praca z dziećmi w grupie 5-latkówWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:92-328 ...
  • Psycholog
    Zduńska Wola (Łódzkie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Stanowisko psychologa w przedszkoluWymagania:studia magisterskie psychologia, przygotowanie pedagogiczne, zaświadczenie o niekaralnościZakres obowiązków:Prowadzenie badań diagnostycznych, rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojo...
  • nauczyciel matematyki
    Domaniewice (Łódzkie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:nauczyciel matematykiWymagania:Kwalifikacje do nauczania przedmiotu matematyka z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:Nauczanie w szkole podstawowej zgodnie z Kartą Nauczyciela i Prawem Oświatowym.Wymagane dokumenty aplika...