Psycholog

Data publikacji: 2024-03-15
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: nowomiejski, Skarlin, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny

Wymagania:
ukończone studia psychologiczne

Zakres obowiązków:
Zgodne ze stanowiskiem

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spskarlin@gminanml.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
56 47 455 08
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W SKARLINIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Grabowo (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Praca z dziećmi w szkole podstawowej oraz w oddziale przedszkolnymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:dyrektor@grabowo-waldyki.pl lub Szkoła Podstawowa w Grabowie-Wałdykach Grabowo 117 14-229 Rożental
  • Psycholog
    Złotowo (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy specjalistę - psychologa z przygotowaniem pedagogicznymWymagania:Psycholog z pełnymi kwalifikacjami do pracy w szkole, z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:Opieka psychologiczna nad uczniami w szkole i oddział...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Stębark (Warmińsko-Mazurskie) Zastępstwo 33
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa Im. Władysława Jagiełły zatrudni pełnego chęci i zaangażowania nauczyciela wychowania przedszkolnego, który dołączy do naszego zespołu.Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym (preferowane kier...