Psycholog

Data publikacji: 2024-03-17
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: rawicki, Chojno, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa, praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, z rodzicami i nauczycielami.

Wymagania:
Studia magisterskie z psychologii z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Udzielanie i organizowanie pomocy psychologicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
biuro@przedszkolewchojnie.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 655478488
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE W CHOJNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Poznań-Grunwald (Wielkopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Poszukujemy do naszego zespołu nauczyciela wspomagającego do grupy integracyjnej dla dzieci 6 - letnich.Wymagania:ukończona pedagogika specjalna
  • Nauczyciel języka polskiego
    Uciechów (Wielkopolskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Język polski w dwóch klasach. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje.Wymagania:Studia magisterskie z języka polskiego, studia podyplomowe z języka polskiegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spuciechow@odolanow....
  • nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
    Poznań-Stare Miasto (Wielkopolskie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:poszukujemy nauczyciela gimnastyki korekcyjnejWymagania:kwalifikacje do prowadzenia zajęć gimnastyki korekcyjnej w przedszkoluZakres obowiązków:prowadzenie zajęć gimnastyki korekcyjnejWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać...