Psycholog

Data publikacji: 2024-03-18
Wygasa: 2024-06-20
  • Miejsce: otwocki, Celestynów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Dokładny wymiar etatu 13 / 22. Dni i godziny do ustalenia.

Wymagania:
Zgodne z kwalifikacjami.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Zgodny z przepisami prawa.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spcelestynow@celestynow.pl
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BATALIONU ZOŚKA W CELESTYNOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 13
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Bibliotekarz
    Kopana (Mazowieckie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Oferta dotyczy wakatu nauczyciela bibliotekarza w roku szkolnym 2023/2024 w wymiarze 1/26 godziny tygodniowo.
  • Psycholog
    Rzęgnowo (Mazowieckie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rzęgnowie zatrudni nauczyciela psychologa szkolnego, w niepełnym wymiarze godzin.Wymagania:wykształcenie wyższe magisterskie + pełne kwalifikacje , przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:prowadzen...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Ursynów (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela pasjonata, który lubi pracę z dziećmi i współpracę z rodzicami.Wymagania:wykształcenie kierunkoweW razie pytań zapraszamy do kontaktu:sp399@eduwarszawa.pl