Psycholog

Data publikacji: 2024-03-18
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: przeworski, Kańczuga, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Etat psychologa 20/20.

Wymagania:
Kwalifikacje na stanowisko psychologa szkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Udzielanie pomocy psychologicznej uczniom, poradnictwo dla rodziców oraz prowadzenie zajęć specjalistycznych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spsobieski@gmail.com
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W KAŃCZUDZE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Dębica (Podkarpackie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze psychologa w liceum ogólnokształcącym dla młodzieży.Wymagania:Kwalifikacje psychologa w liceum ogólnokształcącym dla młodzieży.Zakres obowiązków:obowiązki psychologaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyła...
  • nauczyciel fizyki
    Dębica (Podkarpackie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze nauczyciela fizyki w liceum ogólnokształcącym dla młodzieży, ze znajomością języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania fizyki w liceum ogólnokształcącym dla młodzieży. Znaj...
  • nauczyciel matematyki
    Dębica (Podkarpackie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze nauczyciela matematyki w liceum ogólnokształcącym dla młodzieży, ze znajomością języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania matematyki w liceum ogólnokształcącym dla młodzie...