Psycholog

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: średzki, Środa Śląska, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca dla psychologa w poradni psychologiczno-pedagogicznej

Wymagania:
Wykształcenie wyższe - kierunkowe - psycholog; mile widziane doświadczenie diagnostyczne

Zakres obowiązków:
diagnoza dzieci i młodzieży, bezpośrednia pomoc p-p

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ppp@powiat-sredzki.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
713173868
Nazwa placówki: POWIATOWY ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Wychowawca klasy 1 SP
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Szukamy osoby z pasją do nauczania, zdecydowanej i kreatywnej, gotowej włączyć się w nasz zespół edukacyjny. Jeśli jesteś osobą pełną energii i zapału do pracy z dziećmi, bliska jest ci edukacja outdoorowa, ocenianie kształtujące i ...
  • nauczyciel języka niemieckiego
    Wołów (Dolnośląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela języka niemieckiego oraz języka niemieckiego zawodowego w pełnym wymiarze godzin. Praca z młodzieżą w technikum oraz na turnusach dokształcania młodocianych pracowników ( 4 tygodniowych) - z młodzieżą szkół br...
  • nauczyciel historii
    Wrocław-Krzyki (Dolnośląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu zatrudni nauczyciela historii od dnia 1 września 2024 r., na pełny etat.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:kadry@cku.wroc.plW razie pytań zapraszamy do ko...