Psycholog

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: łowicki, Łowicz, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny

Wymagania:
1. Studia magisterskie;
2. Kwalifikacje pedagogiczne;
3. Zaświadczenie o niekaralności.

Zakres obowiązków:
Pomoc psychologiczna, wsparcie uczniów z trudnościami wymagających wsparcia. Współpraca z nauczycielami i rodzicami w zakresie udzielania pomocy psychologiczno pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp3lowicz@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kard. Karola Wojtyły-Papieża Polaka w Łowiczu
ul. Grunwaldzka 9, 99-400 Łowicz

tel. 46 837-37-03
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KARD. KAROLA WOJTYŁY - PAPIEŻA POLAKA
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog