Psycholog

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Targówek, Mazowieckie, Polska
CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im Roberta Schumana w warszawie zatrudni psychologa szkolnego w wymiarze 22 godzin tygodniowo.

Wymagania:
Jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom.
Przygotowanie pedagogiczne przez ukończenie studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego do wykonywania zawodu nauczyciela psychologa dla absolwentów studiów pierwszego stopnia i studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia.

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie trudnych sytuacji w celu rozwiązywania problemów wychowawczych stanowiących barierę i ograniczających aktywne i pełne uczestnictwo ucznia w życiu szkoły,
Inicjowanie i prowadzeni działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych;
wsparcie dla nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych, rodziców w rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych dziecka, ucznia i przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.lo137@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: CXXXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ROBERTA SCHUMANA
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog