Psycholog

Data publikacji: 2024-03-20
Wygasa: 2024-06-20
  • Miejsce: gorzowski, Lipki Wielkie, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca jeden dzień w tygodniu w szkole i przedszkolu

Wymagania:
wyższe wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:
opieka psychologiczna uczniów i dzieci w przedszkolu

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Lipki Wielkie, ul. Nowa 16, 66-431 Santok

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
telefon 607063317
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LIPKACH WIELKICH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Lipki Wielkie (Lubuskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Praca w przedszkolu jako nauczyciel grupyWymagania:posiadane kwalifikacjeZakres obowiązków:realizacja podstawy programowej, opieka na dziećmiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. ...
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Praca w przedszkolu.Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym o kierunku wychowanie przedszkolne lub nauczanie początkowe.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Przedszkole Miejskie nr 23 im. M...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Rzepin (Lubuskie) Zastępstwo 26
    Opis oferty pracy:Przydział czynności w szkole podstawowej. Możliwość przydziału godzin ponadwymiarowych w przypadku dodatkowych kwalifikacji nauczyciela.Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku zgodnym z...