Psycholog

Data publikacji: 2024-03-20
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Targówek, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedszkole zatrudni psychologa w niepełnym wymiarze godzin

Wymagania:
kwalifikacje zgodne ze stanowiskiem pracy

Zakres obowiązków:
praca w grupach integracyjnych
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 442
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 14
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Targówek (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi zatrudni nauczyciela wspomagającego do grupy integracyjnejWymagania:kwalifikacje do zajmowanego stanowiska
  • Nauczyciel języka polskiego
    Targówek (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkól im. Piotra Wysockiego ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela języka plskiegoWymagania:magister z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:poczta.zspwysocki@eduwars...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Targówek (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół im. Piotra Wysockiego ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela języka angielskiegoWymagania:magister z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:poczta.zspwysocki@edu...