Psycholog

Data publikacji: 2024-03-21
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: wadowicki, Gierałtowice, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Oferta pracy na stanowisku psychologa w wymiarze (12/22)

Zakres obowiązków:
Zakres wykonywanych obowiązków zgodny z obowiązującym prawem.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
338755178
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. MICHAŁA SZCZYGŁA W GIERAŁTOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 12
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Radziszów (Małopolskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Oferta pracy na stanowisku psychologa w wymiarze (10/22) na czas od 01.09.24r.-31.08.2025r. Zakres wykonywanych obowiązków zgodny z obowiązującym prawem. Wysokość wynagrodzenia zgodna z Kartą Nauczyciela.Wymagane dokumenty aplikacyj...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Sułkowice (Małopolskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach zatrudni nauczyciela języka polskiego w wymiarze 10/18.Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymW razie pytań zapraszamy do kontaktu:Oferty pracy prosimy przysyłać d...
  • nauczyciel geografii
    Trzebinia (Małopolskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie nauczyciela geografii na wolne stanowisko pracy.Wymagania:kwalifikacje zgodne z nauczanym przedmiotemZakres obowiązków:prowadzenie zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczychWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy ...