Psycholog

Data publikacji: 2024-03-21
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: cieszyński, Ustroń, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
12 godz. zajęć psychologa z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi.

Wymagania:
Kwalifikacje obowiązujące na stanowisku psychologa szkolnego

Zakres obowiązków:
5 godz. w przedszkolu i 7 godz. w szkole obowiązków psychologa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp5ustron@poczta.onet.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
33 8542699
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W USTRONIU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 12
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Godziszka (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dotyczy zatrudnienia osoby z odpowiednimi kwalifikacjami na stanowisko pedagoga specjalnegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zspgodziszka@buczkowice.pl
  • Pedagog specjalny
    Godziszka (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dotyczy zatrudnienia osoby z odpowiednimi kwalifikacjami na stanowisko pedagoga specjalnegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zspgodziszka@buczkowice.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:3381772...
  • Psycholog
    Godziszka (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dotyczy zatrudnienia osoby z odpowiednimi kwalifikacjami na stanowisko psychologaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zspgodziszka@buczkowice.pl