Psycholog

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog w szkole podstawowej

Wymagania:
1. Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom (albo spełnia warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów),
2. Przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
1)diagnozowanie indywidualnych potrzeb oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów; 2) diagnozowanie sytuacji wychowawczych w Szkole; 3) udzielanie pomocy psychologiczno – pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb; 4) podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży; 5) minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych oraz inicjowanie różnych form pomocy w środowisku szkolnym i uczniów; 6) inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp15@edu.gorzow.pl

+48667659236
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. WOJSKA POLSKIEGO W GORZOWIE WLKP.
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo