Psycholog

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-08-12
  • Miejsce: radomszczański, Radomsko, Łódzkie, Polska
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radomsku poszukuje psychologa z przygotowaniem pedagogicznym

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku psychologia

Zakres obowiązków:
1 prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych .
2 diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole w celu rozwiązywania problemów wychowawczych
3 udzielanie uczniom pomocy psychologiczno -pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznawania potrzeb.
4 podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektorpsp1@radomsko.pl

44 6834448
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W RADOMSKU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 3