Psycholog

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: śremski, Śrem, Wielkopolskie, Polska
Poszukujemy psychologa w szkole ponadpodstawowej- technikum i Branżowej szkole I stopnia

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe zgodne z Rozporządzeniem MEN z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Praca z uczniami ze specjalnymi potrzebami oraz w sytuacjach kryzysowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kadry@zsp-srem.pl

Lidia Nowak tel. 61 28 30 337
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŚREMIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog