Psycholog

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-08-11
  • Miejsce: nowotarski, Nowy Targ, Małopolskie, Polska
Poszukujemy psychologa szkolnego na cały etat na rok szkolny 2024/2025.

Wymagania:
Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom w szkole .

Zakres obowiązków:
Diagnoza potencjalnych możliwości ucznia;
analiza przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz negatywnego zachowania ucznia;
działania profilaktyczne w celu zapobiegania pojawianiu się problemów;
doradztwo w zakresie wyboru kierunku dalszego kształcenia i zawodu
współpraca z rodzicami w zakresie zagadnień wychowawczych (wskazówki związane
z zagadnieniami wychowawczymi, wskazanie odpowiedniej literatury);
współpraca z nauczycielami i wychowawcami klas (zajęcia integracyjne, pomoc
w rozwiązywaniu konfliktów klasowych);
współpraca z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną, Ośrodkiem Rozwiązywania Problemów Alkoholowych itp.;
organizowanie warsztatów mających na celu m.in. rozwój umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, kreowanie postawy asertywnej;
uczestnictwo w Radach Pedagogicznych oraz spotkaniach grup specjalistów podczas tworzenia IPET-ów i WOPF-u.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp2@nowytarg.pl
dyrektor@sp2.nowytarg.pl

182662796
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W NOWYM TARGU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog