Psycholog

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: krakowski, Gaj, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
zatrudnienie na stanowisku psychologa szkolnego

Wymagania:
wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku psychologia

Zakres obowiązków:
praca na stanowisku psychologa szkolnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsgaj@mogilany.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
122701135
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GAJU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 12
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczciel przedmiotów mechatronicznych
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:zatrudnimy nauczyciela przedmiotów mechatronicznych w wymiarze 1/2 etatu od 1 września 2024rWymagania:wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku mechatronicznym z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:nauczanie przedmiotó...
  • Nauczyciel przedmiotów elektronicznych
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:zatrudnimy nauczyciela przedmiotów elektronicznych w wymiarze 1/2 etatu od 1 września 2024 rWymagania:wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku elektronicznymZakres obowiązków:nauczanie przedmiotów elektronicznych w klasach I-V t...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Gaj (Małopolskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:nauczyciel wychowania przedszkolnegoWymagania:wykształcenie wyższe mgr z p.p.Zakres obowiązków:zajęcia dydaktyczno- opiekuńcze i wychowawcze w oddziale przedszkolnymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zsgaj@mog...