Psycholog

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: nowomiejski, Radomno, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
psycholog szkolny

Zakres obowiązków:
zgodnie ze stanowiskiem

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spradomno@gminanml.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
56 472 16 25
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W RADOMNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel biologii
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Zatrudnię nauczyciela biologii w III LO w Olsztynie od roku 2024/2025 w pełnym wymiarze godzin.Wymagania:- kierunkowe studia magisterskie uprawniające do nauczania biologii, - przygotowanie pedagogiczne, - otwartość na rozwój zawodo...
  • nauczyciel chemii i fizyki
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Zastępstwo 24
    Opis oferty pracy:12/18 chemia 12/18 fizyka
  • Nauczyciel wychowania przedszkolengo
    Radomno (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:nauczyciel wychowania przedszkolnegoZakres obowiązków:Zgodnie ze stanowiskiem. Praca z dziećmi w grupie z różnymi rocznikami (od 3 do 6 lat).Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spradomno@gminanml.plW razie pyta...