Psycholog

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: kozienicki, Kozienice, Mazowieckie, Polska
Publiczne Przedszkole NR 1 "POD TOPOLĄ" w Kozienicach przyjmie do pracy na stanowisko psycholog dziecięcy.
Wymiar zatrudnienia 10 godz. (0,5 etatu). Godziny pracy do uzgodnienia.

Wymagania:
Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku psychologia dziecięca lub studia podyplomowe o tym samym kierunku.

Zakres obowiązków:
Objęcie opieką psychologiczną dzieci.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole1.kozienice@wp.pl

48 611 32 01
48 614 65 63
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 "POD TOPOLĄ" W KOZIENICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog