Psycholog

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: krośnieński, Gubin, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog w szkole podstawowej z oddziałami przedszkolnymi

Wymagania:
1.Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku psychologia- w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom( albo spełnia warunki określone w art. 63 ust.1 ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów).
2. Przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
1)Diagnozowanie indywidualnych potrzeb oraz możliwości psychofizycznych uczniów.
2)Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole.
3)Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
4) Podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży.
5) Minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych oraz inicjowanie różnych form pomocy i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1@gubin.pl

68 4558146
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GUBINIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog