Psycholog

Data publikacji: 2024-03-29
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: m. Włocławek, Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Przedszkole Publiczne nr 4 we Włocławku poszukuje psychologa w wymiarze pracy 5,5 h/tygodniowo

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci.
Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu.
Udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych.
Pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień dzieci.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Osobiście lub w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Oferta psycholog" oraz imieniem i nazwiskiem, na adres Przedszkole Publiczne nr 4 we Włocławku, ul. Kraszewskiego 34, 87-800 Włocławek, lub mailowo: przedszkole495@wp.pl.

795 498 880
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 4 WE WŁOCŁAWKU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6