Psycholog

Data publikacji: 2024-03-29
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: myślenicki, Dobczyce, Małopolskie, Polska
Poszukujemy doświadczonego i za angażowanego psychologa , który będzie odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia psychologicznego dzieci ,rodziców oraz personelu przedszkola

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie w dziedzinie psychologii, specjalizacja z psychologii dzieci i młodzieży będzie dodatkowym atutem.
Doświadczenie pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Zakres obowiązków:
indywidualne i grupowe konsultacje dzieci w celu wsparcia emocjonalnego i rozwoju osobistego
Współpraca z nauczycielami i personelem przedszkola w identyfikacji i interwencji w przypadkach trudności emocjonalnej u dzieci.
współpraca ze specjalistami (pedagogiem ,terapeutami, )
prowadzenie konsultacji i poradnictwa dla rodziców dotyczących rozwoju dziecka ,radzenie sobie z trudnościami oraz kwestii wychowawczych .

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ps1@dobczyce.pl

122711058
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog