Psycholog

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-05-06
  • Miejsce: łukowski, Łuków, Lubelskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog w szkole podstawowe

Wymagania:
magister psychologii z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
- Organizowanie pomocy psychologicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli.
- Wspieranie wychowawców, nauczycieli, rodziców w rozwiązywaniu problemów wychowawczych.
- Rozpoznawanie potencjalnych możliwości i potrzeb uczniów.
- Wspieranie uczniów w eliminowaniu negatywnych zachowań, analiza przyczyn niepowodzeń.
-Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie pomocy psychologicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego w Łukowie ul. 11 Listopada 20,
21-400 Łuków
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. BRONISŁAWA CHĄCIŃSKIEGO W ŁUKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo