Psycholog

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: świebodziński, Lubrza, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy psychologa

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe
Uprawnienia pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Zadania psychologa szkolnego
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W LUBRZY
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 5

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel fizyki
    Lubrza (Lubuskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela fizykiWymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe Uprawnienia pedagogiczneZakres obowiązków:Nauczanie fizyki w klasach 7-8W razie pytań zapraszamy do kontaktu:Sekretariat- 683813078
  • nauczyciel elektryk
    Nowa Sól (Lubuskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:zatrudnimy nauczyciela przedmiotów zawodowych elektrycznych w niepełnym wymiarze zajęć 5,53/18Wymagania:wykształcenie wyższe (inżynier lub magister) kierunkowe, przygotowanie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesy...
  • nauczyciel przedmiotów zawodowych
    Nowa Sól (Lubuskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:zatrudnimy nauczyciela przedmiotów zawodowych budowlanych w niepełnym wymiarze zajęć 14,37/18Wymagania:wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe (ewentualnie inżynier) , przygotowanie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne pr...