Psycholog

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-08-26
  • Miejsce: ostrowski, Raszków, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca dla nauczyciela psychologa

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciel psycholog

Zakres obowiązków:
Udzielanie dzieciom, rodzicom i nauczycielom pomocy psychologiczno-pedagogicznej poprzez różne formy działania, dokonywanie wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania dzieci objętych kształceniem specjalnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pleraszkow@wp.pl

Kontakt telefoniczny 62 734-33-18
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W RASZKOWIE IM. SMERFY
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog