Psycholog

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: górowski, Wąsosz, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedszkole Samorządowe w Wąsoszu zatrudni psychologa

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe: psychologia z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Zadania wynikające wprost z ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej
Plac Kościelny 2
56-210 Wąsosz
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM.MARII KONOPNICKIEJ W WĄSOSZU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6