Psycholog

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: pajęczański, Kiełczygłów, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnię psychologa do pracy w przedszkolu

Wymagania:
wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, kwalifikacje do pracy w przedszkolu

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi posiadającymi orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, oraz z dziećmi wymagającymi pracy ze specjalistą.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole.kielczyglow@gmail.com

43 842 50 11
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W KIEŁCZYGŁOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog