Psycholog

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: jasielski, Jasło, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
psycholog

Wymagania:
mgr psychologii z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
obowiązki psychologa
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ MIEJSKICH NR 2 W JAŚLE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Strzyżów (Podkarpackie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:praca z uczniem posiadającym orzeczenieWymagania:zgodnie z przepisami prawa oświatowegoZakres obowiązków:obowiązki nauczyciela współorganizującego proces kształceniaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spjeden-s...
  • Psycholog
    Wysoka Strzyżowska (Podkarpackie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Praca z uczniami 0-8 szkoły podstawowej.Wymagania:Ukończone studia kierunkowe lub w trakcie studiów.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:tel: 17 2767211 e-mail: sp1wysoka@o2.pl
  • Psycholog
    Wysoka Strzyżowska (Podkarpackie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Praca z uczniami klas 0-8 szkoły podstawowej.Wymagania:ukończone studia kierunkowe lub w trakcie studiówW razie pytań zapraszamy do kontaktu:tel: 17 2767211 e-mail: sp1wysoka@o2.pl